Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

GL56 0XX, Donnington, Moreton-In-Marsh, Fosseridge, Cotswold, Gloucestershire, England: GL56 0XX

GL56 0XX

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :GL56 0XX, Donnington, Moreton-In-Marsh, Fosseridge, Cotswold, Gloucestershire, England
Zonë 1 :Donnington
Qytet :Moreton-In-Marsh
Rajon 4 :Fosseridge
Rajon 3 :Cotswold
Rajon 2 :Gloucestershire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :GL56 0XX

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-GLS
gjerësi :51.94900
gjatësi :-1.72106
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

GL56 0XX, Donnington, Moreton-In-Marsh, Fosseridge, Cotswold, Gloucestershire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip GL56 0XX.

Të tjerët u kërkohet në
GL56 0XX, Donnington, Moreton-In-Marsh, Fosseridge, Cotswold, Gloucestershire, England,GL56 0XX ©2014 kodin postar Query