Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

GL52 3EQ, Prestbury, Cheltenham, Prestbury, Cheltenham, Gloucestershire, England: GL52 3EQ

GL52 3EQ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :GL52 3EQ, Prestbury, Cheltenham, Prestbury, Cheltenham, Gloucestershire, England
Zonë 1 :Prestbury
Qytet :Cheltenham
Rajon 4 :Prestbury
Rajon 3 :Cheltenham
Rajon 2 :Gloucestershire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :GL52 3EQ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-GLS
gjerësi :51.91503
gjatësi :-2.05527
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

GL52 3EQ, Prestbury, Cheltenham, Prestbury, Cheltenham, Gloucestershire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip GL52 3EQ.

Të tjerët u kërkohet në
GL52 3EQ, Prestbury, Cheltenham, Prestbury, Cheltenham, Gloucestershire, England,GL52 3EQ ©2014 kodin postar Query