Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

BN1 2PW, Brighton, Regency, The City of Brighton and Hove, East Sussex, England: BN1 2PW

BN1 2PW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :BN1 2PW, Brighton, Regency, The City of Brighton and Hove, East Sussex, England
Qytet :Brighton
Rajon 4 :Regency
Rajon 3 :The City of Brighton and Hove
Rajon 2 :East Sussex
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :BN1 2PW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-BNH
gjerësi :50.82263
gjatësi :-0.15408
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

BN1 2PW, Brighton, Regency, The City of Brighton and Hove, East Sussex, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip BN1 2PW.

Të tjerët u kërkohet në
BN1 2PW, Brighton, Regency, The City of Brighton and Hove, East Sussex, England,BN1 2PW ©2014 kodin postar Query