Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

HU9 5PX, Hull, Marfleet, City of Kingston upon Hull, East Riding of Yorkshire, England: HU9 5PX

HU9 5PX

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :HU9 5PX, Hull, Marfleet, City of Kingston upon Hull, East Riding of Yorkshire, England
Qytet :Hull
Rajon 4 :Marfleet
Rajon 3 :City of Kingston upon Hull
Rajon 2 :East Riding of Yorkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :HU9 5PX

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :53.74582
gjatësi :-0.26871
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

HU9 5PX, Hull, Marfleet, City of Kingston upon Hull, East Riding of Yorkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip HU9 5PX.

Të tjerët u kërkohet në
HU9 5PX, Hull, Marfleet, City of Kingston upon Hull, East Riding of Yorkshire, England,HU9 5PX ©2014 kodin postar Query