Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

DL12 8SQ, Kinninvie, Barnard Castle, Barnard Castle East, County Durham, Durham, England: DL12 8SQ

DL12 8SQ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :DL12 8SQ, Kinninvie, Barnard Castle, Barnard Castle East, County Durham, Durham, England
Zonë 1 :Kinninvie
Qytet :Barnard Castle
Rajon 4 :Barnard Castle East
Rajon 3 :County Durham
Rajon 2 :Durham
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :DL12 8SQ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :54.59147
gjatësi :-1.92165
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

DL12 8SQ, Kinninvie, Barnard Castle, Barnard Castle East, County Durham, Durham, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip DL12 8SQ.

Të tjerët u kërkohet në
DL12 8SQ, Kinninvie, Barnard Castle, Barnard Castle East, County Durham, Durham, England,DL12 8SQ ©2014 kodin postar Query