Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

NN3 2HF, Northampton, Phippsville, Northampton, Northamptonshire, England: NN3 2HF

NN3 2HF

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :NN3 2HF, Northampton, Phippsville, Northampton, Northamptonshire, England
Qytet :Northampton
Rajon 4 :Phippsville
Rajon 3 :Northampton
Rajon 2 :Northamptonshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :NN3 2HF

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-NTH
gjerësi :52.25163
gjatësi :-0.86421
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

NN3 2HF, Northampton, Phippsville, Northampton, Northamptonshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip NN3 2HF.

Të tjerët u kërkohet në
NN3 2HF, Northampton, Phippsville, Northampton, Northamptonshire, England,NN3 2HF ©2014 kodin postar Query