Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

BH20 4EA, Wareham, Wareham, Purbeck, Dorset, England: BH20 4EA

BH20 4EA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :BH20 4EA, Wareham, Wareham, Purbeck, Dorset, England
Qytet :Wareham
Rajon 4 :Wareham
Rajon 3 :Purbeck
Rajon 2 :Dorset
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :BH20 4EA

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-DOR
gjerësi :50.69172
gjatësi :-2.11273
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

BH20 4EA, Wareham, Wareham, Purbeck, Dorset, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip BH20 4EA.

Të tjerët u kërkohet në
BH20 4EA, Wareham, Wareham, Purbeck, Dorset, England,BH20 4EA ©2014 kodin postar Query