Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

LN5 9EA, Aubourn, Lincoln, Bassingham and Brant Broughton, North Kesteven, Lincolnshire, England: LN5 9EA

LN5 9EA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :LN5 9EA, Aubourn, Lincoln, Bassingham and Brant Broughton, North Kesteven, Lincolnshire, England
Zonë 1 :Aubourn
Qytet :Lincoln
Rajon 4 :Bassingham and Brant Broughton
Rajon 3 :North Kesteven
Rajon 2 :Lincolnshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :LN5 9EA

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LIN
gjerësi :53.15065
gjatësi :-0.62705
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

LN5 9EA, Aubourn, Lincoln, Bassingham and Brant Broughton, North Kesteven, Lincolnshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip LN5 9EA.

Të tjerët u kërkohet në
LN5 9EA, Aubourn, Lincoln, Bassingham and Brant Broughton, North Kesteven, Lincolnshire, England,LN5 9EA ©2014 kodin postar Query