Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

RG12 7EG, Bracknell, Wildridings and Central, Bracknell Forest, Berkshire, England: RG12 7EG

RG12 7EG

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :RG12 7EG, Bracknell, Wildridings and Central, Bracknell Forest, Berkshire, England
Qytet :Bracknell
Rajon 4 :Wildridings and Central
Rajon 3 :Bracknell Forest
Rajon 2 :Berkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :RG12 7EG

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-BRC
gjerësi :51.40258
gjatësi :-0.75604
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

RG12 7EG, Bracknell, Wildridings and Central, Bracknell Forest, Berkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip RG12 7EG.

Të tjerët u kërkohet në
RG12 7EG, Bracknell, Wildridings and Central, Bracknell Forest, Berkshire, England,RG12 7EG ©2014 kodin postar Query