Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

SO41 6AF, Sway, Lymington, Boldre and Sway, New Forest, Hampshire, England: SO41 6AF

SO41 6AF

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :SO41 6AF, Sway, Lymington, Boldre and Sway, New Forest, Hampshire, England
Zonë 1 :Sway
Qytet :Lymington
Rajon 4 :Boldre and Sway
Rajon 3 :New Forest
Rajon 2 :Hampshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :SO41 6AF

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-HAM
gjerësi :50.78553
gjatësi :-1.60307
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

SO41 6AF, Sway, Lymington, Boldre and Sway, New Forest, Hampshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip SO41 6AF.

Të tjerët u kërkohet në
SO41 6AF, Sway, Lymington, Boldre and Sway, New Forest, Hampshire, England,SO41 6AF ©2014 kodin postar Query