Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

M20 6BY, Manchester, Didsbury East, Manchester, Greater Manchester, England: M20 6BY

M20 6BY

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :M20 6BY, Manchester, Didsbury East, Manchester, Greater Manchester, England
Qytet :Manchester
Rajon 4 :Didsbury East
Rajon 3 :Manchester
Rajon 2 :Greater Manchester
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :M20 6BY

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :53.41769
gjatësi :-2.22233
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

M20 6BY, Manchester, Didsbury East, Manchester, Greater Manchester, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip M20 6BY.

Të tjerët u kërkohet në
M20 6BY, Manchester, Didsbury East, Manchester, Greater Manchester, England,M20 6BY ©2014 kodin postar Query