Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

SW19 5DQ, London, Village, Merton, Greater London, England: SW19 5DQ

SW19 5DQ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :SW19 5DQ, London, Village, Merton, Greater London, England
Qytet :London
Rajon 4 :Village
Rajon 3 :Merton
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :SW19 5DQ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-MRT
gjerësi :51.42587
gjatësi :-0.21549
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

SW19 5DQ, London, Village, Merton, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip SW19 5DQ.

Të tjerët u kërkohet në
SW19 5DQ, London, Village, Merton, Greater London, England,SW19 5DQ ©2014 kodin postar Query