Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

HP17 8YA, Aylesbury, Haddenham, Aylesbury Vale, Buckinghamshire, England: HP17 8YA

HP17 8YA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :HP17 8YA, Aylesbury, Haddenham, Aylesbury Vale, Buckinghamshire, England
Qytet :Aylesbury
Rajon 4 :Haddenham
Rajon 3 :Aylesbury Vale
Rajon 2 :Buckinghamshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :HP17 8YA

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-BKM
gjerësi :51.80166
gjatësi :-0.86728
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

HP17 8YA, Aylesbury, Haddenham, Aylesbury Vale, Buckinghamshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip HP17 8YA.

Të tjerët u kërkohet në
HP17 8YA, Aylesbury, Haddenham, Aylesbury Vale, Buckinghamshire, England,HP17 8YA ©2014 kodin postar Query