Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

RG45 6BJ, Crowthorne, Wokingham Without, Wokingham, Berkshire, England: RG45 6BJ

RG45 6BJ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :RG45 6BJ, Crowthorne, Wokingham Without, Wokingham, Berkshire, England
Qytet :Crowthorne
Rajon 4 :Wokingham Without
Rajon 3 :Wokingham
Rajon 2 :Berkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :RG45 6BJ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WOK
gjerësi :51.37013
gjatësi :-0.81335
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

RG45 6BJ, Crowthorne, Wokingham Without, Wokingham, Berkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip RG45 6BJ.

Të tjerët u kërkohet në
RG45 6BJ, Crowthorne, Wokingham Without, Wokingham, Berkshire, England,RG45 6BJ ©2014 kodin postar Query