Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

RG7 1PP, Spencers Wood, Reading, Swallowfield, Wokingham, Berkshire, England: RG7 1PP

RG7 1PP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :RG7 1PP, Spencers Wood, Reading, Swallowfield, Wokingham, Berkshire, England
Zonë 1 :Spencers Wood
Qytet :Reading
Rajon 4 :Swallowfield
Rajon 3 :Wokingham
Rajon 2 :Berkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :RG7 1PP

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WOK
gjerësi :51.38692
gjatësi :-0.97332
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

RG7 1PP, Spencers Wood, Reading, Swallowfield, Wokingham, Berkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip RG7 1PP.

Të tjerët u kërkohet në
RG7 1PP, Spencers Wood, Reading, Swallowfield, Wokingham, Berkshire, England,RG7 1PP ©2014 kodin postar Query