Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

RG5 3QS, Woodley, Reading, South Lake, Wokingham, Berkshire, England: RG5 3QS

RG5 3QS

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :RG5 3QS, Woodley, Reading, South Lake, Wokingham, Berkshire, England
Zonë 1 :Woodley
Qytet :Reading
Rajon 4 :South Lake
Rajon 3 :Wokingham
Rajon 2 :Berkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :RG5 3QS

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WOK
gjerësi :51.44036
gjatësi :-0.90832
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

RG5 3QS, Woodley, Reading, South Lake, Wokingham, Berkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip RG5 3QS.

Të tjerët u kërkohet në
RG5 3QS, Woodley, Reading, South Lake, Wokingham, Berkshire, England,RG5 3QS ©2014 kodin postar Query