Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

IG11 7FL, Barking, Abbey, Barking and Dagenham, Greater London, England: IG11 7FL

IG11 7FL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :IG11 7FL, Barking, Abbey, Barking and Dagenham, Greater London, England
Qytet :Barking
Rajon 4 :Abbey
Rajon 3 :Barking and Dagenham
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :IG11 7FL

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-BDG
gjerësi :51.53571
gjatësi :0.08143
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

IG11 7FL, Barking, Abbey, Barking and Dagenham, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip IG11 7FL.

Të tjerët u kërkohet në
IG11 7FL, Barking, Abbey, Barking and Dagenham, Greater London, England,IG11 7FL ©2014 kodin postar Query