Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

BH20 5JR, Corfe Castle, Wareham, Castle, Purbeck, Dorset, England: BH20 5JR

BH20 5JR

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :BH20 5JR, Corfe Castle, Wareham, Castle, Purbeck, Dorset, England
Zonë 1 :Corfe Castle
Qytet :Wareham
Rajon 4 :Castle
Rajon 3 :Purbeck
Rajon 2 :Dorset
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :BH20 5JR

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-DOR
gjerësi :50.66526
gjatësi :-2.03533
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

BH20 5JR, Corfe Castle, Wareham, Castle, Purbeck, Dorset, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip BH20 5JR.

Të tjerët u kërkohet në
BH20 5JR, Corfe Castle, Wareham, Castle, Purbeck, Dorset, England,BH20 5JR ©2014 kodin postar Query