Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

LA1 4PP, Lancaster, Scotforth West, Lancaster, Lancashire, England: LA1 4PP

LA1 4PP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :LA1 4PP, Lancaster, Scotforth West, Lancaster, Lancashire, England
Qytet :Lancaster
Rajon 4 :Scotforth West
Rajon 3 :Lancaster
Rajon 2 :Lancashire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :LA1 4PP

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LAN
gjerësi :54.02842
gjatësi :-2.79451
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

LA1 4PP, Lancaster, Scotforth West, Lancaster, Lancashire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip LA1 4PP.

Të tjerët u kërkohet në
LA1 4PP, Lancaster, Scotforth West, Lancaster, Lancashire, England,LA1 4PP ©2014 kodin postar Query