Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

CT12 5EN, Cliffsend, Ramsgate, Cliffsend and Pegwell, Thanet, Kent, England: CT12 5EN

CT12 5EN

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :CT12 5EN, Cliffsend, Ramsgate, Cliffsend and Pegwell, Thanet, Kent, England
Zonë 1 :Cliffsend
Qytet :Ramsgate
Rajon 4 :Cliffsend and Pegwell
Rajon 3 :Thanet
Rajon 2 :Kent
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :CT12 5EN

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-KEN
gjerësi :51.33352
gjatësi :1.36862
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

CT12 5EN, Cliffsend, Ramsgate, Cliffsend and Pegwell, Thanet, Kent, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip CT12 5EN.

Të tjerët u kërkohet në
CT12 5EN, Cliffsend, Ramsgate, Cliffsend and Pegwell, Thanet, Kent, England,CT12 5EN ©2014 kodin postar Query