Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

TS19 7RJ, Stockton-on-Tees, Hartburn, Stockton-on-Tees, Durham, England: TS19 7RJ

TS19 7RJ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :TS19 7RJ, Stockton-on-Tees, Hartburn, Stockton-on-Tees, Durham, England
Qytet :Stockton-on-Tees
Rajon 4 :Hartburn
Rajon 3 :Stockton-on-Tees
Rajon 2 :Durham
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :TS19 7RJ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-STT
gjerësi :54.56439
gjatësi :-1.36267
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

TS19 7RJ, Stockton-on-Tees, Hartburn, Stockton-on-Tees, Durham, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip TS19 7RJ.

Të tjerët u kërkohet në
TS19 7RJ, Stockton-on-Tees, Hartburn, Stockton-on-Tees, Durham, England,TS19 7RJ ©2014 kodin postar Query