Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

DL1 3SF, Darlington, Haughton North, Darlington, Durham, England: DL1 3SF

DL1 3SF

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :DL1 3SF, Darlington, Haughton North, Darlington, Durham, England
Qytet :Darlington
Rajon 4 :Haughton North
Rajon 3 :Darlington
Rajon 2 :Durham
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :DL1 3SF

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-DAL
gjerësi :54.54260
gjatësi :-1.51260
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

DL1 3SF, Darlington, Haughton North, Darlington, Durham, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip DL1 3SF.

Të tjerët u kërkohet në
DL1 3SF, Darlington, Haughton North, Darlington, Durham, England,DL1 3SF ©2014 kodin postar Query