Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

HG4 3SW, Kirkby Malzeard, Ripon, Kirkby Malzeard, Harrogate, North Yorkshire, England: HG4 3SW

HG4 3SW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :HG4 3SW, Kirkby Malzeard, Ripon, Kirkby Malzeard, Harrogate, North Yorkshire, England
Zonë 1 :Kirkby Malzeard
Qytet :Ripon
Rajon 4 :Kirkby Malzeard
Rajon 3 :Harrogate
Rajon 2 :North Yorkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :HG4 3SW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-NYK
gjerësi :54.16286
gjatësi :-1.64357
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

HG4 3SW, Kirkby Malzeard, Ripon, Kirkby Malzeard, Harrogate, North Yorkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip HG4 3SW.

Të tjerët u kërkohet në
HG4 3SW, Kirkby Malzeard, Ripon, Kirkby Malzeard, Harrogate, North Yorkshire, England,HG4 3SW ©2014 kodin postar Query