Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

NR10 5LF, Buxton, Norwich, Buxton, Broadland, Norfolk, England: NR10 5LF

NR10 5LF

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :NR10 5LF, Buxton, Norwich, Buxton, Broadland, Norfolk, England
Zonë 1 :Buxton
Qytet :Norwich
Rajon 4 :Buxton
Rajon 3 :Broadland
Rajon 2 :Norfolk
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :NR10 5LF

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-NFK
gjerësi :52.74775
gjatësi :1.30265
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

NR10 5LF, Buxton, Norwich, Buxton, Broadland, Norfolk, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip NR10 5LF.

Të tjerët u kërkohet në
NR10 5LF, Buxton, Norwich, Buxton, Broadland, Norfolk, England,NR10 5LF ©2014 kodin postar Query