Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

NR13 3JA, Limpenhoe, Norwich, Brundall, Broadland, Norfolk, England: NR13 3JA

NR13 3JA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :NR13 3JA, Limpenhoe, Norwich, Brundall, Broadland, Norfolk, England
Zonë 1 :Limpenhoe
Qytet :Norwich
Rajon 4 :Brundall
Rajon 3 :Broadland
Rajon 2 :Norfolk
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :NR13 3JA

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-NFK
gjerësi :52.58082
gjatësi :1.53384
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

NR13 3JA, Limpenhoe, Norwich, Brundall, Broadland, Norfolk, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip NR13 3JA.

Të tjerët u kërkohet në
NR13 3JA, Limpenhoe, Norwich, Brundall, Broadland, Norfolk, England,NR13 3JA ©2014 kodin postar Query