Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

CH41 4FD, Birkenhead, Birkenhead and Tranmere, Wirral, Merseyside, England: CH41 4FD

CH41 4FD

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :CH41 4FD, Birkenhead, Birkenhead and Tranmere, Wirral, Merseyside, England
Qytet :Birkenhead
Rajon 4 :Birkenhead and Tranmere
Rajon 3 :Wirral
Rajon 2 :Merseyside
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :CH41 4FD

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WRL
gjerësi :53.39128
gjatësi :-3.01984
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

CH41 4FD, Birkenhead, Birkenhead and Tranmere, Wirral, Merseyside, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip CH41 4FD.

Të tjerët u kërkohet në
CH41 4FD, Birkenhead, Birkenhead and Tranmere, Wirral, Merseyside, England,CH41 4FD ©2014 kodin postar Query