Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

L6 6BU, Liverpool, Kensington and Fairfield, Liverpool, Merseyside, England: L6 6BU

L6 6BU

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :L6 6BU, Liverpool, Kensington and Fairfield, Liverpool, Merseyside, England
Qytet :Liverpool
Rajon 4 :Kensington and Fairfield
Rajon 3 :Liverpool
Rajon 2 :Merseyside
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :L6 6BU

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LIV
gjerësi :53.41298
gjatësi :-2.94862
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

L6 6BU, Liverpool, Kensington and Fairfield, Liverpool, Merseyside, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip L6 6BU.

Të tjerët u kërkohet në
L6 6BU, Liverpool, Kensington and Fairfield, Liverpool, Merseyside, England,L6 6BU ©2014 kodin postar Query