Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

NR1 4HQ, Norwich, Crome, Norwich, Norfolk, England: NR1 4HQ

NR1 4HQ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :NR1 4HQ, Norwich, Crome, Norwich, Norfolk, England
Qytet :Norwich
Rajon 4 :Crome
Rajon 3 :Norwich
Rajon 2 :Norfolk
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :NR1 4HQ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-NFK
gjerësi :52.63431
gjatësi :1.31817
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

NR1 4HQ, Norwich, Crome, Norwich, Norfolk, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip NR1 4HQ.

Të tjerët u kërkohet në
NR1 4HQ, Norwich, Crome, Norwich, Norfolk, England,NR1 4HQ ©2014 kodin postar Query