Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

AL1 1UW, St Albans, Cunningham, St. Albans, Hertfordshire, England: AL1 1UW

AL1 1UW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :AL1 1UW, St Albans, Cunningham, St. Albans, Hertfordshire, England
Qytet :St Albans
Rajon 4 :Cunningham
Rajon 3 :St. Albans
Rajon 2 :Hertfordshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :AL1 1UW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-HRT
gjerësi :51.73336
gjatësi :-0.31047
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

AL1 1UW, St Albans, Cunningham, St. Albans, Hertfordshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip AL1 1UW.

Të tjerët u kërkohet në
AL1 1UW, St Albans, Cunningham, St. Albans, Hertfordshire, England,AL1 1UW ©2014 kodin postar Query