Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

GU11 3DW, Aldershot, Wellington, Rushmoor, Hampshire, England: GU11 3DW

GU11 3DW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :GU11 3DW, Aldershot, Wellington, Rushmoor, Hampshire, England
Qytet :Aldershot
Rajon 4 :Wellington
Rajon 3 :Rushmoor
Rajon 2 :Hampshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :GU11 3DW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-HAM
gjerësi :51.24720
gjatësi :-0.76492
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

GU11 3DW, Aldershot, Wellington, Rushmoor, Hampshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip GU11 3DW.

Të tjerët u kërkohet në
GU11 3DW, Aldershot, Wellington, Rushmoor, Hampshire, England,GU11 3DW ©2014 kodin postar Query