Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

GU52 0YL, Church Crookham, Fleet, Church Crookham West, Hart, Hampshire, England: GU52 0YL

GU52 0YL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :GU52 0YL, Church Crookham, Fleet, Church Crookham West, Hart, Hampshire, England
Zonë 1 :Church Crookham
Qytet :Fleet
Rajon 4 :Church Crookham West
Rajon 3 :Hart
Rajon 2 :Hampshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :GU52 0YL

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-HAM
gjerësi :51.25760
gjatësi :-0.84945
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

GU52 0YL, Church Crookham, Fleet, Church Crookham West, Hart, Hampshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip GU52 0YL.

Të tjerët u kërkohet në
GU52 0YL, Church Crookham, Fleet, Church Crookham West, Hart, Hampshire, England,GU52 0YL ©2014 kodin postar Query