Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

PO2 7DE, Portsmouth, Charles Dickens, City of Portsmouth, Hampshire, England: PO2 7DE

PO2 7DE

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :PO2 7DE, Portsmouth, Charles Dickens, City of Portsmouth, Hampshire, England
Qytet :Portsmouth
Rajon 4 :Charles Dickens
Rajon 3 :City of Portsmouth
Rajon 2 :Hampshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :PO2 7DE

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-POR
gjerësi :50.80880
gjatësi :-1.07824
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

PO2 7DE, Portsmouth, Charles Dickens, City of Portsmouth, Hampshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip PO2 7DE.

Të tjerët u kërkohet në
PO2 7DE, Portsmouth, Charles Dickens, City of Portsmouth, Hampshire, England,PO2 7DE ©2014 kodin postar Query