Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

SL9 8YZ, Chalfont St Peter, Gerrards Cross, Gerrards Cross North, South Bucks, Buckinghamshire, England: SL9 8YZ

SL9 8YZ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :SL9 8YZ, Chalfont St Peter, Gerrards Cross, Gerrards Cross North, South Bucks, Buckinghamshire, England
Zonë 1 :Chalfont St Peter
Qytet :Gerrards Cross
Rajon 4 :Gerrards Cross North
Rajon 3 :South Bucks
Rajon 2 :Buckinghamshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :SL9 8YZ

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-BKM
gjerësi :51.58661
gjatësi :-0.55246
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

SL9 8YZ, Chalfont St Peter, Gerrards Cross, Gerrards Cross North, South Bucks, Buckinghamshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip SL9 8YZ.

Të tjerët u kërkohet në
SL9 8YZ, Chalfont St Peter, Gerrards Cross, Gerrards Cross North, South Bucks, Buckinghamshire, England,SL9 8YZ ©2014 kodin postar Query