Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

RG22 4JB, Basingstoke, Brighton Hill South, Basingstoke and Deane, Hampshire, England: RG22 4JB

RG22 4JB

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :RG22 4JB, Basingstoke, Brighton Hill South, Basingstoke and Deane, Hampshire, England
Qytet :Basingstoke
Rajon 4 :Brighton Hill South
Rajon 3 :Basingstoke and Deane
Rajon 2 :Hampshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :RG22 4JB

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-HAM
gjerësi :51.24106
gjatësi :-1.10609
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

RG22 4JB, Basingstoke, Brighton Hill South, Basingstoke and Deane, Hampshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip RG22 4JB.

Të tjerët u kërkohet në
RG22 4JB, Basingstoke, Brighton Hill South, Basingstoke and Deane, Hampshire, England,RG22 4JB ©2014 kodin postar Query