Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

OL10 3LR, Heywood, West Heywood, Rochdale, Greater Manchester, England: OL10 3LR

OL10 3LR

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :OL10 3LR, Heywood, West Heywood, Rochdale, Greater Manchester, England
Qytet :Heywood
Rajon 4 :West Heywood
Rajon 3 :Rochdale
Rajon 2 :Greater Manchester
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :OL10 3LR

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-RCH
gjerësi :53.58811
gjatësi :-2.24764
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

OL10 3LR, Heywood, West Heywood, Rochdale, Greater Manchester, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip OL10 3LR.

Të tjerët u kërkohet në
OL10 3LR, Heywood, West Heywood, Rochdale, Greater Manchester, England,OL10 3LR ©2014 kodin postar Query