Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

OL15 0AW, Littleborough, Littleborough Lakeside, Rochdale, Greater Manchester, England: OL15 0AW

OL15 0AW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :OL15 0AW, Littleborough, Littleborough Lakeside, Rochdale, Greater Manchester, England
Qytet :Littleborough
Rajon 4 :Littleborough Lakeside
Rajon 3 :Rochdale
Rajon 2 :Greater Manchester
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :OL15 0AW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-RCH
gjerësi :53.62622
gjatësi :-2.08441
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

OL15 0AW, Littleborough, Littleborough Lakeside, Rochdale, Greater Manchester, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip OL15 0AW.

Të tjerët u kërkohet në
OL15 0AW, Littleborough, Littleborough Lakeside, Rochdale, Greater Manchester, England,OL15 0AW ©2014 kodin postar Query