Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

OL4 5TL, Springhead, Oldham, Saddleworth West and Lees, Oldham, Greater Manchester, England: OL4 5TL

OL4 5TL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :OL4 5TL, Springhead, Oldham, Saddleworth West and Lees, Oldham, Greater Manchester, England
Zonë 1 :Springhead
Qytet :Oldham
Rajon 4 :Saddleworth West and Lees
Rajon 3 :Oldham
Rajon 2 :Greater Manchester
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :OL4 5TL

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-OLD
gjerësi :53.53626
gjatësi :-2.06603
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

OL4 5TL, Springhead, Oldham, Saddleworth West and Lees, Oldham, Greater Manchester, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip OL4 5TL.

Të tjerët u kërkohet në
OL4 5TL, Springhead, Oldham, Saddleworth West and Lees, Oldham, Greater Manchester, England,OL4 5TL ©2014 kodin postar Query