Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

BH21 1LL, Wimborne, Wimborne Minster, East Dorset, Dorset, England: BH21 1LL

BH21 1LL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :BH21 1LL, Wimborne, Wimborne Minster, East Dorset, Dorset, England
Qytet :Wimborne
Rajon 4 :Wimborne Minster
Rajon 3 :East Dorset
Rajon 2 :Dorset
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :BH21 1LL

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-DOR
gjerësi :50.79953
gjatësi :-1.97783
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

BH21 1LL, Wimborne, Wimborne Minster, East Dorset, Dorset, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip BH21 1LL.

Të tjerët u kërkohet në
BH21 1LL, Wimborne, Wimborne Minster, East Dorset, Dorset, England,BH21 1LL ©2014 kodin postar Query