Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

M13 0DA, Longsight, Manchester, Ardwick, Manchester, Greater Manchester, England: M13 0DA

M13 0DA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :M13 0DA, Longsight, Manchester, Ardwick, Manchester, Greater Manchester, England
Zonë 1 :Longsight
Qytet :Manchester
Rajon 4 :Ardwick
Rajon 3 :Manchester
Rajon 2 :Greater Manchester
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :M13 0DA

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :53.46056
gjatësi :-2.21394
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

M13 0DA, Longsight, Manchester, Ardwick, Manchester, Greater Manchester, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip M13 0DA.

Të tjerët u kërkohet në
M13 0DA, Longsight, Manchester, Ardwick, Manchester, Greater Manchester, England,M13 0DA ©2014 kodin postar Query