Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

N1 8AU, London, St. Peter's, Islington, Greater London, England: N1 8AU

N1 8AU

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :N1 8AU, London, St. Peter's, Islington, Greater London, England
Qytet :London
Rajon 4 :St. Peter's
Rajon 3 :Islington
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :N1 8AU

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-ISL
gjerësi :51.53347
gjatësi :-0.10079
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

N1 8AU, London, St. Peter's, Islington, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip N1 8AU.

Të tjerët u kërkohet në
N1 8AU, London, St. Peter's, Islington, Greater London, England,N1 8AU ©2014 kodin postar Query