Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

UB4 8AW, Hayes, Charville, Hillingdon, Greater London, England: UB4 8AW

UB4 8AW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :UB4 8AW, Hayes, Charville, Hillingdon, Greater London, England
Qytet :Hayes
Rajon 4 :Charville
Rajon 3 :Hillingdon
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :UB4 8AW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-HIL
gjerësi :51.52596
gjatësi :-0.42421
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

UB4 8AW, Hayes, Charville, Hillingdon, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip UB4 8AW.

Të tjerët u kërkohet në
UB4 8AW, Hayes, Charville, Hillingdon, Greater London, England,UB4 8AW ©2014 kodin postar Query