Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

N13 5PS, London, Palmers Green, Enfield, Greater London, England: N13 5PS

N13 5PS

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :N13 5PS, London, Palmers Green, Enfield, Greater London, England
Qytet :London
Rajon 4 :Palmers Green
Rajon 3 :Enfield
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :N13 5PS

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-ENF
gjerësi :51.62155
gjatësi :-0.10155
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

N13 5PS, London, Palmers Green, Enfield, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip N13 5PS.

Të tjerët u kërkohet në
N13 5PS, London, Palmers Green, Enfield, Greater London, England,N13 5PS ©2014 kodin postar Query