Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

W1F 7BT, London, West End, City of Westminster, Greater London, England: W1F 7BT

W1F 7BT

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :W1F 7BT, London, West End, City of Westminster, Greater London, England
Qytet :London
Rajon 4 :West End
Rajon 3 :City of Westminster
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :W1F 7BT

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WSM
gjerësi :51.51257
gjatësi :-0.13752
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

W1F 7BT, London, West End, City of Westminster, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip W1F 7BT.

Të tjerët u kërkohet në
W1F 7BT, London, West End, City of Westminster, Greater London, England,W1F 7BT ©2014 kodin postar Query