Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

W1W 5PW, London, Marylebone High Street, City of Westminster, Greater London, England: W1W 5PW

W1W 5PW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :W1W 5PW, London, Marylebone High Street, City of Westminster, Greater London, England
Qytet :London
Rajon 4 :Marylebone High Street
Rajon 3 :City of Westminster
Rajon 2 :Greater London
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :W1W 5PW

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WSM
gjerësi :51.52328
gjatësi :-0.14236
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

W1W 5PW, London, Marylebone High Street, City of Westminster, Greater London, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip W1W 5PW.

Të tjerët u kërkohet në
W1W 5PW, London, Marylebone High Street, City of Westminster, Greater London, England,W1W 5PW ©2014 kodin postar Query