Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

SL4 4HG, Windsor, Park, Windsor and Maidenhead, Berkshire, England: SL4 4HG

SL4 4HG

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :SL4 4HG, Windsor, Park, Windsor and Maidenhead, Berkshire, England
Qytet :Windsor
Rajon 4 :Park
Rajon 3 :Windsor and Maidenhead
Rajon 2 :Berkshire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :SL4 4HG

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-WNM
gjerësi :51.47211
gjatësi :-0.63732
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

SL4 4HG, Windsor, Park, Windsor and Maidenhead, Berkshire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip SL4 4HG.

Të tjerët u kërkohet në
SL4 4HG, Windsor, Park, Windsor and Maidenhead, Berkshire, England,SL4 4HG ©2014 kodin postar Query