Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

GL52 8UT, Bishops Cleeve, Cheltenham, Cleeve West, Tewkesbury, Gloucestershire, England: GL52 8UT

GL52 8UT

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :GL52 8UT, Bishops Cleeve, Cheltenham, Cleeve West, Tewkesbury, Gloucestershire, England
Zonë 1 :Bishops Cleeve
Qytet :Cheltenham
Rajon 4 :Cleeve West
Rajon 3 :Tewkesbury
Rajon 2 :Gloucestershire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :GL52 8UT

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-GLS
gjerësi :51.94749
gjatësi :-2.07233
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

GL52 8UT, Bishops Cleeve, Cheltenham, Cleeve West, Tewkesbury, Gloucestershire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip GL52 8UT.

Të tjerët u kërkohet në
GL52 8UT, Bishops Cleeve, Cheltenham, Cleeve West, Tewkesbury, Gloucestershire, England,GL52 8UT ©2014 kodin postar Query