Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

LE7 9RP, Bushby, Leicester, Thurnby and Houghton, Harborough, Leicestershire, England: LE7 9RP

LE7 9RP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :LE7 9RP, Bushby, Leicester, Thurnby and Houghton, Harborough, Leicestershire, England
Zonë 1 :Bushby
Qytet :Leicester
Rajon 4 :Thurnby and Houghton
Rajon 3 :Harborough
Rajon 2 :Leicestershire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :LE7 9RP

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LEC
gjerësi :52.63028
gjatësi :-1.02147
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

LE7 9RP, Bushby, Leicester, Thurnby and Houghton, Harborough, Leicestershire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip LE7 9RP.

Të tjerët u kërkohet në
LE7 9RP, Bushby, Leicester, Thurnby and Houghton, Harborough, Leicestershire, England,LE7 9RP ©2014 kodin postar Query