Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

LE5 5HA, Leicester, Stoneygate, City of Leicester, Leicestershire, England: LE5 5HA

LE5 5HA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :LE5 5HA, Leicester, Stoneygate, City of Leicester, Leicestershire, England
Qytet :Leicester
Rajon 4 :Stoneygate
Rajon 3 :City of Leicester
Rajon 2 :Leicestershire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :LE5 5HA

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LCE
gjerësi :52.62782
gjatësi :-1.10545
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

LE5 5HA, Leicester, Stoneygate, City of Leicester, Leicestershire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip LE5 5HA.

Të tjerët u kërkohet në
LE5 5HA, Leicester, Stoneygate, City of Leicester, Leicestershire, England,LE5 5HA ©2014 kodin postar Query