Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

L40 1US, Rufford, Ormskirk, Rufford, West Lancashire, Lancashire, England: L40 1US

L40 1US

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :L40 1US, Rufford, Ormskirk, Rufford, West Lancashire, Lancashire, England
Zonë 1 :Rufford
Qytet :Ormskirk
Rajon 4 :Rufford
Rajon 3 :West Lancashire
Rajon 2 :Lancashire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :L40 1US

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LAN
gjerësi :53.63061
gjatësi :-2.81624
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

L40 1US, Rufford, Ormskirk, Rufford, West Lancashire, Lancashire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip L40 1US.

Të tjerët u kërkohet në
L40 1US, Rufford, Ormskirk, Rufford, West Lancashire, Lancashire, England,L40 1US ©2014 kodin postar Query