Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

BB5 4WT, Oswaldtwistle, Accrington, Barnfield, Hyndburn, Lancashire, England: BB5 4WT

BB5 4WT

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :BB5 4WT, Oswaldtwistle, Accrington, Barnfield, Hyndburn, Lancashire, England
Zonë 1 :Oswaldtwistle
Qytet :Accrington
Rajon 4 :Barnfield
Rajon 3 :Hyndburn
Rajon 2 :Lancashire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :BB5 4WT

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LAN
gjerësi :53.75349
gjatësi :-2.36111
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

BB5 4WT, Oswaldtwistle, Accrington, Barnfield, Hyndburn, Lancashire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip BB5 4WT.

Të tjerët u kërkohet në
BB5 4WT, Oswaldtwistle, Accrington, Barnfield, Hyndburn, Lancashire, England,BB5 4WT ©2014 kodin postar Query